![](https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/sites/default/files/2016/11/ca6f6f7d2e712215a3a4a7ee01d8a7ff_L-300x183.jpg)
Η ίδια τι επιβεβαίωσε την πρόθεση αυτη και στον Πέτρο Κωστόπουλο. Ένας Κωστόπουλος που της πετούσε συνεχώς σπόντες να κάνουν μαζί εκπομπή μαγειρικής. Κάτι που ξέρει να κάνει καλά ο Alpha.
Κρατήστε αυτά που σας λέω… όπως και το γεγονός ότι η Τσιμτσιλή τα χει πάρει…
Γιατί; Διότι με την κίνηση αυτη ο Alpha ανεβάζει στην ίδια κατηγορία την μέχρι πρότινος συνεργάτιδά της. Ε δεν είαι και λίγο. Αφήστε που η Τσολάκη δεν θέλει να είναι και κεντρικιά και πανελατζού της εκπομπής… και κάπου εκεί χαλάει η μανέστρα