Παπουτσάκη. «Παναγιά μου ένα μωρο!» Τι είδε η ηθοποιός;
29 - Σεπ - 2016 11:00
![](https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/sites/default/files/2016/09/unnamed26-300x289.png)
Μια φωτογραφία της ήταν αρκετή για να δηλώσει δημόσια τον θαυμασμό για την φίλη της. Η Μπέττυ Μαγγίρα ποζάρει με ένα σέξι φόρεμα και τα σχόλια είναι πολλά αυτό όμως της Κατερίνας Παπουτσάκη της άρεσε πολύ « Παναγιά μου μου ένα μωρο!!!!!!!♥️♥️♥️» γράφει η ηθοποιός και η παρουσιάστρια που χάρηκε πολύ απαντά: «Κατερίνα σε ευχαριστω για το …. Μωρό… Αγαπη!!!!!!!! Γιατί τόση χαρά βρε Μοπέττυ μου; Ο αντρούλης σου δεν σε λέει μωρό μου;;;
Κάνε
Για να παίζεις την showbiz... στα δάκτυλα
Posted in Άποψη, Ειδήσεις, Παρασκήνιο | Tagged Κατερίνα Παπουτσάκη |