Κι όμως είναι δυο Νίτσες και όχι μια. Σιγά κορίτσια, μπερδευτήκαμε
06 - Απρ - 2016 13:15
![](https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/sites/default/files/2016/04/b4b62676-5c6e-4049-b0ed-2f25ab9236f6-300x161.jpg)
Ναι ναι αντιγραφή στην αντιγραφή. Συνέχεια. Πότε η Ηλιάδη γινόταν κλώνος της Βανδή τώρα έρχεται η Χατζίδου να το παίξει Φουρέρια. Δείτε πόζα και οι δυο. Ίδια εντελώς. Όσο για την μύτη… ίδια. Μήπως η Χατζίδου όταν έκανε την πλαστική τους έδειξε την μύτη της Νίτσας; Πάντως ακόμα και στις πόζες, καμία πρωτοτυπία. Άλλα όταν είσαι Νίτσα… όλα αυτά μοιάζουν τόσο φτηνά ε;
Κάνε
Για να παίζεις την showbiz... στα δάκτυλα
Posted in Άποψη, Ειδήσεις, Παρασκήνιο | Tagged Νίτσα Φουρέιρα, Νίτσα Χατζίδου |