![](https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/sites/default/files/2015/05/unnamed53-300x200.jpg)
Σχεδόν η μισή Ελλάδα και κάτι απραπάνω είχε γιορτινή διάθεση. Όμως αυτή η ημερομηνία σε κάποιους μόνο γιορτή δεν θυμίζει… αλλά πένθος.
Η οικογένεια του Τόμας Πρωτόππας θρηνούσε και θρηνεί. Η απώλεια ενός παιδιού είναι μια πληγή που δεν κλείνει ποτέ. Οι γονείς δεν μοιράζουν ευχές στους φίλους και συγγενείς.
Αντιθέτως δέχονται τη συμπαράσταση και λόγια κουράγιου καθώς ο πόνος δεν έχει φύγει ακόμα… Την Πέμπτη λοιπόν πρίν απο δυο χρόνια το χαμογελαστό αγόρι, άφησε την τελευταία του πνοή… Να ναι καλά εκεί που είναι…