![](https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/sites/default/files/2018/03/unnamed-66-283x300.png)
Αποφάσισε να γίνει ράπερ και τα κατάφερε με μεγάλη επιτυχία. Μάλιστα η συμμετοχή του στο τηλεοπτικό reality του ΣΚΑΙ «Survivor», ανέβασε τις μετοχές του στο άτυπο χρηματιστήριο αξιών, της Ελληνικής μουσικής βιομηχανίας.
Ο λόγος για τον Μπο ή αλλιώς Χαράλαμπο Ξενίδη όπως είναι το πραγματικό του όνομα. Ο τραγουδιστής μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του ακόλουθους μια φωτογραφία από την παιδική του ηλικία. Δείτε την…