![](https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/sites/default/files/2015/02/unnamed23-300x275.jpg)
Ο Σαμ χτύπησε το «No one F»… σε απλή Ελληνική μετάφραση- με την λέξη like να απουσιάζει-κανείς σαν τη Φουρέιρα (που σήμαινε το F).
Πρόσφατα ο Γιώργος Σαμαράς στέλνει το δικό του μήνυμα με ένα νέο τατουάζ που έχει ξανά το γράμμα F. που αυτή τη φορά σημαίνει friendship. Ο ίδιος μάλιστα είναι υπεράνω και σχολιάζει κάτω αποτ η φωτογραφία «Πάνω απ όλα η φιλία» σαν να εννοεί πως το προηγούμενο τατουάζ δεν σημαίνει πια τίποτα για εκείνον.